Rozcieńczalniki

Dostępne w naszym sklepie rozcieńczalniki

Rozcieńczalnik uniwersalny OFO – Produkt przeznaczony do rozcieńczania wyrobów olejnych, ftalowych, chlorokauczukowych, chemoutwardzalnych, poliwinylowych, nitrocelulozowych, renowacyjnych i butaprenu. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania. Zaleca się przeprowadzenie próby rozcieńczania na małej ilości stosowanego wyrobu.

Rozcieńczalnik ekstrakcyjny OFO – Benzyna ekstrakcyjna modyfikowana – produkt przeznaczony do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem oraz rozcieńczania tłuszczów, olejów i wosków. Używany w pralniach chemicznych do prania na sucho, w przemyśle poligraficznym przy myciu maszyn i urządzeń. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Rozcieńczalnik chlorokauczukowy OFO – Produkt przeznaczony do rozcieńczania wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Rozcieńczalnik nitro OFO – Produkt ogólnego stosowania przeznaczony do wyrobów celulozowych. Rozcieńcza wyroby nitrocelulozowe ( farby, lakiery, kleje itp. ), może być używany jako zmywacz do lakierów. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Rozcieńczalnik nitro lakierniczy OFO – Produkt używany głównie w branży lakierniczej, samochodowej. Produkt przeznaczony do wyrobów celulozowych. Rozcieńcza wyroby nitrocelulozowe ( farby, lakiery, kleje itp. ), może być używany jako zmywacz do lakierów. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Rozcieńczalnik lakowy OFO – Produkt przeznaczony do rozcieńczania wyrobów olejnych, bitumicznych oraz pokostów. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Rozcieńczalnik Aceton Techniczny OFO – Wysokiej jakości produkt przeznaczony do rozpuszczania tłuszczów, olejów, żywic, wosków i nitrocelulozy. Odtłuszcza powierzchnie przed malowaniem.

Rozcieńczalnik ksylenowy – Wysokiej jakości produkt przeznaczony do rozcieńczania lakierów, szpachlówek, klejów, mas uszczelniających olejnych, ftalowych, karbamidowych, akrylowych i chlorokauczukowych. Stosowany w przemyśle farb i lakierów jako rozcieńczalnik do olejów, żywic, kauczuku i wosku. Używany przy produkcji barwników. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Rozcieńczalnik toluenowy OFO – Wysokiej jakości produkt przeznaczony do rozcieńczania farb, lakierów i asfaltów. Usuwa smar i olej z zabrudzonych części metalowych. Stosowany do mycia pędzli i narzędzi oraz elementów zabrudzonych podczas malowania.

Nafta do oświetlenia OFO – Produkt przeznaczony do mycia i czyszczenia powierzchni metalowych oraz urządzeń przemysłowych. Używana do celów oświetleniowych ( lampy naftowe ), urządzeń grzewczych i zabezpieczeń antykorozyjnych.

Terpentyna balsamiczna OFO – Produkt przeznaczony do rozcieńczania farb olejnych, lakierów, pokostów, żywic i parafiny. Używany przy produkcji past do obuwia i podłóg. Stosowany w gospodarstwach domowych jako środek antymolowy.

Szkło wodne – Produkt przeznaczony do klejenia i wybielania wyrobów w przemyśle papierniczym. Do sporządzania mas formierskich w hutnictwie i odlewnictwie. Używany w budownictwie jako dodatek uszczelniający, przyspieszający twardnienie zaprawy klejowej. Środek chroniący przed wilgocią, zapobiegający łuszczeniu i pyleniu posadzek. Stosowany przy produkcji środków czystości i materiałów ogniotrwałych.

Denaturat OFO – Produkt przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni. Stosowany do mycia szyb samochodowych oraz jako paliwo do podgrzewaczy turystycznych. Występuje w kolorach: biały, fiolet.

ROZPUSZCZALNIK FTALOWY REKMAL – Przeznaczony jest do rozcieńczania ftalanów-czynników powłokotwórczych, wyrobów ftalowych, olejnych i bitumicznych oraz do mycia narzędzi.

ROZPUSZCZALNIK NITRO REKMAL – Przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów lakierowych celulozowych, do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem oraz jako zmywacz do mycia pistoletów lakierniczych i innych urządzeń aplikacyjnych.

ROZPUSZCZALNIK EPOKSYDOWY REKMAL – Przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów epoksydowych, do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem oraz jako zmywacz do mycia pistoletów lakierniczych i innych urządzeń aplikacyjnych.

Nobiles Rozcieńczalnik Ogólnego Stosowania – do wyrobów ftalowych i olejnych został specjalnie stworzony do rozcieńczania wyrobów ftalowych i alkidowych takich jak np. Nobiles Ftalonal, Nobiles Nobilux. Może być stosowany do czyszczenia narzędzi oraz zabrudzonych elementów po malowaniu.

Nobiles Rozcieńczalnik RBR – do wyrobów poliuretanowych został specjalnie stworzony do rozcieńczania wyro-bów poliuretanowych. Może być stosowanym do czyszczenia narzędzi oraz zabrudzonych elementów po malo-waniu. Szczególnie polecany do emalii Nobiles Nobikolor-Pur i Nobiles Podkład Poliuretanowy.

Nobiles Rozcieńczalnik RC-02 – został specjalnie stworzony do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych. Może być stosowany do czyszczenia narzędzi oraz zabrudzonych elementów po malowaniu. Szczególnie polecany do emalii Nobiles Termal 500.

Nobiles Rozcieńczalnik RF-04 – został specjalnie stworzony do rozcieńczania wyrobów ftalowych i karbamido-wych. Może być stosowanym do czyszczenia narzędzi oraz zabrudzonych elementów po malowaniu. Szczególnie polecany do emalii Nobiles Autorenolak, Nobiles Felga, Nobiles Nobikor

Nobiles Rozcieńczalnik Epoksydowy – do wyrobów epoksydowych został specjalnie stworzony do rozcieńczania wyrobów epoksydowych takich jak np. Nobiles Nobiepoksyd. Może być stosowanym do czyszczenia narzędzi oraz zabrudzonych elementów po malowaniu.

Alkohol izopropylowy (izopropanol).

Szukasz farb specjalistycznych?

Skontaktuj się

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress