Piany i Silikony

Silikon uniwersalny Tytan – Szybkoutwardzalny materiał uszczelniający o wszechstronnym zastosowaniu do prac wykonywanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Tworzy elastyczną spoinę, której właściwości pozostają niezmienne przez wiele lat.

Silikon sanitarny Tytan – Szybkoutwardzalny uszczelniacz tworzący elastyczną, wodoszczelną spoinę. Zawiera środki grzybobójcze, dlatego zalecany jest do pomieszczeń o dużej wilgotności, zwłaszcza do kuchni i łazienek.

Silikon neutralny sanitarny Tytan – Neutralny uszczelniacz sanitarny o bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży, tworzący trwałą, elastyczną spoinę. Zawiera zwiększoną ilość fungicydów (środków grzybobójczych), dzięki czemu sprawdza się idealnie w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.

Silikon akrylowy Tytan – Uszczelniacz, który po utwardzeniu tworzy elastyczną i malowalną spoinę. Zawiera środki grzybobójcze zapobiegające powstawaniu i rozwojowi pleśni. Doskonale przyczepny do większości powierzchni, może być stosowany na wilgotne podłoża. Nie wymaga podkładu. Po utwardzeniu tworzy gładką i łatwą do czyszczenia powierzchnię. Jest praktycznie bezzapachowy.

Akryl do fasad Tytan – Elastyczny uszczelniacz, przeznaczony do uszczelniania, spoinowania i uzupełnienia ubytków w murach i fasadach pokrytych tynkiem strukturalnym. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Silikon wysokotemperaturowy Tytan – Elastyczny, szybko utwardzalny silikon, odporny na długie działanie wysokich i niskich temperatur, od -65°C do +265°C. Krótkotrwale jest odporny na temperaturę nawet do +315°C. Tworzy trwałą i niekurczliwą spoinę, odporną na promieniowanie UV. Jest gazo- i wodoodporny. Cechuje go doskonała przyczepność do powierzchni, takich jak: szkło, ceramika, drewno i aluminium.

Uszczelniacz kominkowy Tytan – Ognioodporna masa na bazie szkła wodnego, przeznaczona do wypełniania pęknięć, szczelin i ubytków w kominach, piecach, rusztach. Zawiera włókno szklane, które zwiększa jego gazoszczelność i powoduje, że uszczelniacz po stwardnieniu nie kurczy się i nie rozszerza. Nie jest odpowiedni do uszczelnień wymagających elastycznych połączeń (centralne ogrzewanie, instalacja gazowa).

Silikon neutralny Tytan – Szybko utwardzalny uszczelniacz, który tworzy niekurczliwą i elastyczną spoinę, odporną na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Cechuje go wysoka przyczepność zarówno do podłoży porowatych, jak i nieporowatych. Nie powoduje korozji metali i betonu. Odporny na pleśnie i grzyby. Ze względu na neutralny system utwardzania jest praktycznie bezzapachow

Silikon szklarski Tytan – Elastyczny i niekurczliwy uszczelniacz o kwaśnym systemie utwardzania. Doskonale przyczepny do powierzchni gładkich, takich jak szkło i aluminum. Odporny na starzenie pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych i promieniowania UV.

Silikon do akwariów Tytan – Silikon przeznaczony do klejenia i uszczelniania akwariów, terrariów oraz innych konstrukcji ze szkła. Tworzy elastyczne, szybko utwardzalne połączenie, odporne na starzenie, działanie UV oraz zmiany temperatur. Doskonale przylega do typowych powierzchni nieporowatych, takich jak: szkło, ceramika, aluminium. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych, przez co jest bezpieczny dla zwierząt i roślin.

Klej ekologiczny Tytan – Klej akrylowy typu high-tack – o natychmiastowym chwycie początkowym (200 kg/m²). Przeznaczony jest do łączenia różnorodnych materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych do podłoży chłonnych. Charakteryzuje się bardzo dużą siłą klejenia oraz białą spoiną, która po utwardzeniu może być malowana.

Silikon uniwersalny HERKULES – Produkt przeznaczony do standardowego szklenie okien, inspektów ogrodniczych, ścian działowych, uszczelniania elektrycznych kanałów kablowych, framug okien i drzwi. Wykonywania trwałych i elastycznych połączeń typowych materiałów budowlanych z elementami wykończeniowymi. Łączenia materiałów z aluminium, mosiądzu, miedzi, stali, blachy ocynkowanej, tworzyw sztucznych, betonu i wiele innych.  Nie należy stosować do klejenia materiałów z kamienia naturalnego, akwariów i luster.

Silikon sanitarny HERKULES - Produkt przeznaczony jest do uszczelniania w miejscach narażonych na działanie wody: łazienki, kuchnie, pralnie, łaźnie jako uszczelnienie obrzeży akrylowych: wanien, brodzików, kabin prysznicowych, umywalek, zlewozmywaków jak również blatów kuchennych itp. Można wykorzystać go do uszczelniania w miejscach narażonych na działanie wody morskiej: baseny, łodzie, urządzenia portowe.  Nie należy stosować do klejenia materiałów z kamienia naturalnego, akwariów i luster.

Silikon uniwersalny Lakma – Standardowe szklenie okien, inspektów ogrodniczych, ścian działowych, uszczelnianie elektrycznych kanałów kablowych, framug okien i drzwi, trwałe i elastyczne połączenia typowych materiałów budowlanych z elementami wykończeniowymi.

Silikon S Sanitarny Lakma – Uszczelnianie miejsc narażonych na działanie wody: obrzeży wanien, umywalek, pryszniców, zlewozmywaków, kabin natryskowych, blatów kuchennych, instalacji wodociągowych, spoinowanie płytek ceramicznych. Produkt nadaje się do łączenia materiałów z aluminium, mosiądzu, miedzi, stali, blachy ocynkowanej, większości tworzyw sztucznych, betonu.

Silikonowy klej do luster Lakma – Produkt dedykowany do bezpośrednich mocowań luster dekoracyjnych na różnych podłożach: glazurze, szkle, tynkach, betonie, płycie OSB, drewnie, sklejce. Klej umożliwia prace już w temperaturze od 5°C. Doskonale nadaje się do klejenia mozaik lustrzanych (klejenie lustro-lustro), uszczelniania obrzeży luster, mocowania luster i dekoracyjnego szkła lakierowanego (np. w systemach zabudowy z drzwiami przesuwnymi), fugowania obrzeży luster (po pełnym utwardzeniu wcześniej klejonych elementów), klejenia luster w ramach metalowych,drewnianych lub z tworzyw sztucznych. Klej pozwala także na mocowanie elementów szklanych na zewnątrz budynków oraz na mocowanie luster na podłożach narażonych na wibracje i naprężenia (nowe budownictwo).

Silikon szklarski Lakma – Uszczelnianie połączeń w układzie szkło-szkło, ram okiennych, świetlików, do montażu gablot, szafek, witryn, wystaw całoszklanych, uszczelnianie chłodni i elementów chłodniczych oraz wentylacji i klimatyzacji.

Klej montażowy SBS Lakma – Produkt znajdujący zastosowanie przy mocowaniu paneli, profili, listew ściennych i przypodłogowych. Umożliwia przyklejanie i mocowanie progów, schodów, gzymsów, parapetów, plafonów, płytek kamiennych i ceramicznych.

Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski Lakma – Produkt przeznaczony jest do stosowania w budownictwie do uszczelniania złączy elementów budowlanych oraz lekkiej obudowy na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Gwarantuje wypełnianie i uszczelnianie ubytków papy w pokryciach dachowych (m.in. sklejanie warstw papy, sklejanie papy z dachówką, blachą itp.), połączeniach rynien oraz rurach spustowych czy kominach wentylacyjnych. Może być stosowany np. do uszczelniania połączeń pomiędzy elementami fundamentów, ścian piwnic, dachów, tarasów, świetlików, szklarni, zbiorników na wodę technologiczną i p. poż., obiektów inżynierskich zagłębionych w ziemi, wiaduktów, mostów, dylatacji i połączeń rurociągów.

ATLAS SILIKON ARTIS - Silikon przeznaczony do wewnątrz i na zewnątrz budynków, do łazienek, kuchni, łaźni, pralni, korytarzy, na schody, tarasy, balkony i elewacje. Zalecany do uszczelniania krawędzi styku okładziny i wyposażenia pomieszczenia, wykonywanie spoin dylatacyjnych. Służy do spoinowania płytek ceramicznych, gresowych i klinkierowych, ceramiki sanitarnej, impregnowanego drewna, szkła, porcelany, aluminium anodowanego, stali nierdzewnej, powierzchni emaliowanych itp.

Piana wężykowa HERKULES – Produkt przeznaczony do montażu i osadzania drzwi i okien,  izolacji cieplnej sieci wod.-kan. i centralnego ogrzewania,  uszczelniania i montażu parapetów, izolacji cieplnej dachów i stropodachów oraz  wypełniania szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków.

Piana pistoletowa HERKULES – Produkt dedykowany do prac związanych z osadzaniem i montażem drzwi, okien, izolacją cieplną sieci wod.-kan. i centralnego ogrzewania,  uszczelnianiem i montażem parapetów,  izolacją cieplną dachów i stropodachów oraz przy wypełnianiu szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków

Piana Montażowa Tytan – Dobrej jakości piana wężykowa o najlepszej relacji jakości do ceny. Doskonała do wszelkiego typu uszczelnień niespecjalistycznych.

Piana Montażowa STD Tytan – utwardza się pod wpływem wilgoci, rekomendowana do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowoczesnej chemicznej recepturze piana nie spływa z powierzchni pionowych, jest wielopozycyjna – można ją wypuszczać w pozycji „zaworem do góry” i wielosezonowa – można nią pracować w okresie zarówno letnim jak i zimowym. Utwardzony produkt charakteryzuje się doskonałą termoizolacyjnością i dźwiękoszczelnością. Piana jest odporna na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur (-60ºC to +100ºC). Po utwardzeniu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować. Dodany do niej nowoczesny aplikator daje możliwość ponownego użycia nawet do 60 dni po pierwszej aplikacji, jeszcze większą wygodę oraz duży komfort pracy. Umożliwia on precyzyjne dozowanie piany nawet w trudno dostępne miejsca a pianę podczas wypuszczania można trzymać nawet jedną ręką.

Piana Pistoletowa 65 Tytan – Wysokiej jakości piana pistoletowa, cechująca się najwyższą wydajnością – do 65 l oraz niskim przyrostem. Produkt posiada certyfikat potwierdzający izolacyjność akustyczną do 61 dB

Piana Pistoletowa GUN Tytan – Wysokiej jakości piana pistoletowa przeznaczona dla profesjonalistów, o doskonałej strukturze i wysokiej gęstości.

Piana Montażowa Lexy wielosezonowa Tytan – INFORMACJEZALETYZASTOSOWANIEDO POBRANIA Innowacyjna piana wężykowa o cechach piany pistoletowej i bardzo wysokiej wydajności. Dostępna w szerokiej gamie pojemności, umożliwia aplikację w każdej pozycji puszki.

WhiteTeQ Quattro Ceresit - Biała piana montażowa o 4 x bardziej zwartej strukturze, optymalnej niskoprężności, ultra dźwiękoszczelności i maksymalnej trwałości.

Zaprawa Murarska Cienkowarstwowa – Zaprawa murarska cienkowarstwowa Tytan Professional to nowoczesna i gotowa do użycia zaprawa, którą stosuje się do murowania ścian zewnętrznych i ścian działowych domków jednorodzinnych i budownictwa wielorodzinnego. Jej zaletą jest łatwość i szybkość nakładania. Umożliwia również prowadzenie prac murarskich wielosezonowo nawet w niskich temperaturach do -10°C.

Czyścik uniwersalny do pian Tytan - Wielofunkcyjny środek do usuwania nieutwardzonych pian i klejów poliuretanowych.

Pistolet do pian poliuretanowych Tytan – Profesjonalny pistolet do aplikacji pistoletowych pian poliuretanowych. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji zaworu, pistolet zwiększa wydajność aplikowanej piany do 30%.

Szukasz farb specjalistycznych?

Skontaktuj się

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress