O nas

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, sklepy oraz firmy wykonawcze, rzemieślników jak również indywidualnych odbiorców.

Firma KOSTA powstała w 1991 roku. Prowadzimy dystrybucję, sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych. Opieramy się na sprawdzonych i wiodących na rynku producentach różnego rodzaju farb, materiałów budowlanych, wykończeniowy i dekoracyjnych.

Naszym celem jest profesjonalne zaopatrzenie wszelkich inwestycji począwszy od obiektów użyteczności publicznej kończąc na domkach jednorodzinnych i mieszkaniach

Współpraca z wiodącymi producentami farb doprowadziła do wprowadzenia do naszej oferty pełnej gamy kolorów ze studiów marek Dulux, Beckers, Tikkurila, Dekoral, Bondex, Nobiles.

Nasi pracownicy to profesjonalnie przygotowana kadra odbywająca regularnie kursy i szkolenia. Współpracujemy z projektantami i doradcami technicznymi. W ramach dystrybucji współpracujemy również z wieloma firmami handlowymi.

Proponujemy korzystny system rabatów zarówno dla firm wykonawczych jak i dla sklepów. Jesteśmy otwarci na negocjacje oraz różne formy współpracy.

Sprzedaż hurtowa to nasz główny kierunek działania. Posiadane zaplecze handlowo-magazynowe oraz własna baza transportowa pozwalają sprawnie realizować zamówienia.

Towary dostarczamy bezpłatnie

Szukasz farb specjalistycznych?

Skontaktuj się

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress