Farby Mieszalnikowe

Dostępne w naszym sklepie farby z możliwością barwienia: Tikkurila, Teknos, Nobiles.

Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt [3] to farba posiada unikatową zdolność regeneracji matowej powłoki poprzez delikatne przetarcie ściany suchą lub mokrą tkaniną, dzięki zastosowaniu specjalnej, ultranowoczesnej kombinacji wosków.  Efekt finalny malowania jest nie tylko atrakcyjny
i efektowny, ale również bardzo trwały w czasie.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Tikkurila Optiva Matt [5] to farba przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów. Szczególnie polecana do salonów, sypialni i pokoi dziecięcych. Inspirująca paleta barw z mieszalnika. Najnowszej generacji, wodorozcieńczalna lateksowa farba akrylowo-kompozytowa, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Tikkurila Optiva Satin Matt [7] to Farba do dekoracyjno-ochronnego malowania. Szczególnie polecana do salonów, sypialni, pokoi dziecięcych i kuchni. Posiada bezpieczną dla zdrowia, ekologiczną recepturę. Najnowszej generacji, wodorozcieńczalna lateksowa farba akrylowo-kompozytowa, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Biora Balance to lateksowa farba akrylowa o gładkim wykończeniu do malowania suchych powierzchni wewnętrznych. Odporna na zmywanie. Odpowiednia do malowania wewnętrznych ścian i sufitów, np. w żłobkach, sypialniach, poczekalniach, itp.

 Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Biora 4 to Wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa do malowania ścian wewnętrznych. Jest łatwa do nakładania i tworzy gładką, matową powierzchnię. BIORA 4 jest bezpieczna do stosowania ponieważ nie zawiera rozpuszczalnika i w związku z tym z powłoki paruje jedynie woda.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Biora 7 to wodorozcieńczalna lateksowa farba akrylowa przeznaczona do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń. Jest łatwa do nakładania i tworzy matową, gładką powierzchnię. BIORA 7 jest bezpieczna do stosowania ponieważ nie zawiera rozpuszczalnika i w związku z tym z powłoki paruje jedynie woda.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Superlateksi to farba specjalna do ścian i sufitów w domach, salach szkolnych i szpitalnych, itd., grzejniki i rury, ocynkowane przewody i powierzchnie betonowe. Odpowiednia do płyt wiórowych, pilśniowych, gipsowych i innych konstrukcyjnych płyt wewnętrznych, a także do pokrywania powierzchni drewnianych, betonowych, szpachlówki, cegły, gipso-kartonu. Dobrze przylega do czystych powierzchni pomalowanych farbą olejową i alkidową oraz do cienkich płyt plastykowych.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Timantti 20 to farba wodorozcieńczalna akrylowa farba akrylowa do malowania wnętrz, o półmatowym wykończeniu. Odporna na pleśń. Szczególnie zalecana do malowania ścian i sufitów w suchych i wilgotnych warunkach gdzie niezbędna jest dobra zmywalność oraz odporność na ścieranie, np. w kuchniach, łazienkach holach, klatkach schodowych, przedszkolach, szkołach, szpitalach, przetwórniach spożywczych, itp.

Paleta barw ponad 13.000 odcieni.

Szukasz farb specjalistycznych?

Skontaktuj się

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress