Efekty Dekoracyjne

Przykładowe propozycje efektów dekoracyjnych renomowanej firmy Optimum

Glinka Wenecka jest przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów. Za pomocą Glinki Weneckiej, możemy stworzyć na dekorowanej powierzchni matową powłokę o charakterystycznych przetarciach, imitujących ściany południa.

Stary Tynk to mineralny, cienkowarstwowy tynk strukturalny, przeznaczony do aplikacji pacą stalową, bądź plastikową

Trawertyn to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłu marmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę w formie naturalnych ubytków i wżerów.

Za pomocą Stiuku Weneckiego, możemy stworzyć na dekorowanej powierzchni  charakterystyczną dla marmuru idealnie gładką, szklistą powłokę, zachowując efekt głębi poszczególnych warstw oraz typowe dla marmuru  żyłki oddzielające kolejne płaszczyzny.

Za pomocą Farby Piaskowej można wykreować na malowanej powierzchni charakterystyczną szorstką teksturę piaskowca, która stworzy niepowtarzalną atmosferę wnętrza.

System Perlato – to najwyższej jakości, gotowy do użycia produkt dekoracyjny, pozwalający na uzyskanie metalicznego efektu w trzech wersjach:
Perlato Silver, Perlato Gold, Perlato Bronze

Lakier Anticco Przeznaczony do uzyskania dekoracyjnych efektów w postaci imitacji naturalnie spękanej, antycznej farby.

Beton Optimum jest cienkowarstwowym, naturalnym tynkiem, na bazie spoiw cementowych. Dekorowanej powierzchni nadaje naturalny wygląd surowego betonu, a dzięki odpowiednio dobranym wypełniaczom jego aplikacja jest bardzo prosta i umożliwia nakładanie również na meblach, elementach metalowych, drewnianych i pcv.

Szukasz farb specjalistycznych?

Skontaktuj się

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress